eGospodarka.pl

eGospodarka.plPodatkiFormularzeOświadczenia i wnioski do Urzędu Skarbowego › Oświadczenie o wyborze podatku dochodowego na zasadach ogólnych (działalność gospodarcza)

bezpłatny wzór: Oświadczenie o wyborze podatku dochodowego na zasadach ogólnych (działalność gospodarcza)

Opis dokumentu

Oświadczenie dotyczy wyboru formy opodatkowania działalności gospodarczej. Podatnicy, którzy wybrali metodę opodatkowania przychodów z pozarolniczej działalności gospodarczej inną niż na zasadach ogólnych, mogą do tej formy powrócić albo też wybrać ją po raz pierwszy.

O fakcie tym należy na piśmie powiadomić naczelnika urzędu skarbowego. Zmiana formy opodatkowania możliwa jest od początku roku podatkowego, a oświadczenie należy złożyć do 20 stycznia.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy. Wyszukaj i pobierz za darmo:Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd skarbowy lub izbę skarbową.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.