eGospodarka.pl

eGospodarka.plPodatkiFormularzeProgramy do rozliczenia PITProgram PIT 2017 › Darmowy program PITY 2017

Darmowy program PITY 2017

Fundacja "Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową" od niemal 27 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki pomagają im każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy wspiera ich Fundacja "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe.

Ale Fundacja nie tylko na bieżąco pomaga dzieciom walczącym z rakiem. Porywa się też na wielkie projekty, a takim była budowa we Wrocławiu Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego w Polsce dziecięcego szpitala onkologicznego. W ciągu niespełna dwóch lat udało się wybudować szpital, który jest bardzo przyjazny małym pacjentom. Jest mocno przeszklony, a wnętrza są słoneczne. Wszystkie sale są jedno i dwuosobowe, a na każdej z nich małym pacjentom towarzyszą rodzice. Jednak Przylądek to nie tylko piękne i funkcjonalne wnętrza. Najważniejsze jest to, że w tej nowoczesnej klinice lekarze leczą małych pacjentów zgodnie z najnowszymi procedurami medycznymi.


Fundacja realizuje w Przylądku Nadziei wielki, unikatowy w skali kraju projekt Kliniki Mentalnej. Skupieni wokół niego wybitni specjaliści z dziedziny psychologii oraz znakomici pedagodzy wspierają małych pacjentów i ich rodziców w walce o zdrowie i życie. W żadnym polskim szpitalu nie było dotychczas tak kompleksowej opieki psychologicznej nad pacjentami.Pobierz bezpłatny program PITY 2017:


Poznaj bliżej Fundację "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową"

  • Jeden procent walczy z rakiem

    Jeden procent walczy z rakiem

    1% podatku to czasem 100% pomocy. Nie wierzycie? Uważacie, że nie warto uzupełniać dodatkowych rubryczek w składanej co roku deklaracji podatkowej? Przekonajcie się, że kilkanaście, czy kilkadziesiąt złotych dla potrzebujących to naprawdę ogromne wsparcie. A czasem nawet szansa na życie. Tak jak dla niespełna dwuletniego Filipka, który zmaga się z bardzo agresywnym rakiem... WIĘCEJWzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy. Wyszukaj i pobierz za darmo:PIT 2017

Przekaż swój 1% i pomóż dzieciom pokonać raka

KRS 86 210

Skorzystaj z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT 2017 i razem z nami wspieraj małych pacjentów kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.