eGospodarka.pl

eGospodarka.plPodatkiGrupypl.soc.prawo.podatki › do jakiej kwoty nie płaci się odsetek od zaległości podatkowych- 3,50 pln???
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 2

  • 1. Data: 2005-02-18 22:39:36
    Temat: do jakiej kwoty nie płaci się odsetek od zaległości podatkowych- 3,50 pln???
    Od: "wojtek" <j...@w...pl> szukaj wiadomości tego autora

    do jakiej kwoty nie płaci się odsetek od zaległości podatkowych- jeśli wyjda
    mniejsze niż 3,50 pln???




  • 2. Data: 2005-02-19 06:16:00
    Temat: Re: do jakiej kwoty nie płaci się odsetek od zaległości podatkowych- 3,50 pln???
    Od: Mieczysław <m...@o...pl> szukaj wiadomości tego autora

    Dnia Fri, 18 Feb 2005 23:39:36 +0100, wojtek napisał(a):

    > do jakiej kwoty nie płaci się odsetek od zaległości podatkowych- jeśli wyjda
    > mniejsze niż 3,50 pln???

    art.54 par 1 OP:
    5) od zaległości z tytułu podatków stanowiących dochody budżetu państwa,
    jeżeli wysokość odsetek nie przekraczałaby trzykrotności wartości opłaty
    dodatkowej pobieranej przez "Pocztę Polską" za polecenie przesyłki
    listowej,

    tj. 6,60 PLN

    --
    Mieczysław
    ----
    Zbiór przepisów:
    www.prawofirm.tk
    At no time is freedom of speech more precious than when a man hits his
    thumb with a hammer.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Szukaj w grupach

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.