eGospodarka.pl

eGospodarka.plPodatkiFormularzeOświadczenia i wnioski do Urzędu Skarbowego › Oświadczenie o zaprowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów (działalność gospodarcza)

bezpłatny wzór: Oświadczenie o zaprowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów (działalność gospodarcza)

Opis dokumentu

Oświadczenie składane jest do Urzędu Skarbowego w terminie 20 dni od dnia założenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPiR).

Dotyczy to podatników, którzy rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej i wybrali opodatkowanie na zasadach ogólnych bądź podatkiem liniowym, albo w poprzednim roku podatkowym korzystali ze zryczałtowanego opodatkowania podatkiem dochodowym lub prowadzili księgi rachunkowe, zaś w danym roku podatkowym będą prowadzić księgę podatkową.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy. Wyszukaj i pobierz za darmo:Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd skarbowy lub izbę skarbową.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.