eGospodarka.pl

eGospodarka.plPodatkiFormularzeInnePoradniki - e-booki › Umowa o roboty budowlane - forma, treść, rodzaje

bezpłatny wzór: Umowa o roboty budowlane - forma, treść, rodzaje

Opis dokumentu

Kodeksowe uregulowanie umowy o roboty budowlane jest bardzo oszczędne, mimo że dotyczy ona z reguły znacznych nakładów pod względem finansowym, przedmiotowo skomplikowanych obiektów i dużego wysiłku pracy. W niniejszym opracowaniu omówiona zostanie forma umowy, treść i jej rodzaje.

Autorem publikacji jest radca prawny Katarzyna Kopicińska. Autorka w swojej praktyce zawodowej zajmowała się obsługą spółek prawa handlowego z branży budowlanej. Biegle zna tematykę z zakresu inwestycji budowlanych, także na warunkach kontraktowych FIDIC, prawa upadłościowego, cywilnego i handlowego.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy. Wyszukaj i pobierz za darmo: • Prawa konsumenta: poradnik kupującego

  Jeśli osoba kupuje produkt lub usługę wyłącznie w celach prywatnych, to niezależnie od tego, czy jest to bilet na autobus, jabłka w warzywniaku, abonament telefoniczny, czy może pralka lub komputer, jest ona konsumentem, a co za tym idzie, przysługują jej określone prawa chroniące interesy konsum...

 • Ustawa konsumencka w praktyce - poradnik przedsiębiorcy

  25 grudnia 2014 roku weszła w życie ustawa o prawach konsumenta, która dostosowała do regulacji unijnych polskie przepisy dotyczące umów zawieranych z konsumentami. Ustawa nałożyła na przedsiębiorców szereg obowiązków zarówno w zakresie umów zawieranych w sposób tradycyjny, jak i umów zawartych n...

 • Jak zgodnie z prawem zatrudniać i zwalniać pracowników

  Praktyczny e-book szczegółowo opisujący kwestie związane zarówno z zatrudnianiem, jak i zwalnianiem pracowników. Znajdziesz tutaj omówienie takich tematów jak:

  - rekrutacja pracowników: jakich informacji może żądać od kandydatów pracodawca oraz jak powinno przebieg...

PARTNER DZIAŁU PODATKI:

rozlicz swój PIT i pomóż dzieciom zapomnieć o chorobie

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć urząd skarbowy lub izbę skarbową.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: